Říjen 2012

Did you forget?

6. října 2012 v 12:39 | Mc. |  Zápisky
Tak nějak zmatek v hlavě. Naprostej guláš, prázdnota. Tolik bych chtěla napsat, co všechno se mi poslední dobou honí hlavou, ale nedokážu to definovat. Slovy určitě ne. Je to takový nějaký.. složitý. Nevím, jestli jsem více smutná nebo veselá. Prostě proplouvám den za dnem. Někdy se směju, někdy mám chuť zalíst do koutu, někam pryč od všech. Postavit si skrýš, kterou jsem si stavěla jako malá v pokojíčku. Přehodila jsem přes židlu deku a pouzdry ji zatížila na desce stolu. Byla jsem malá, byla tam pro mě spousta místa. Vzala jsem si tam své nejoblíbenější plyšáky a do večera tam byla jen s nimi, nikdo za mnou nemohl. Připadala jsem si v bezpečí. A byla jsem spokojená.Připadala jsem si jako ve svém království. Jen já a moji méďové.

Raději křížovky

4. října 2012 v 15:02 | Mc. |  Zápisky
Tak jsem dneska byla na přespolní běhu. Ani nevím, kolikátá jsem doběhla, ale to mi je jedno. Slíbila jsem si, že to uběhnu v celku a to jsem dokázala. Jsem spokojená. Možná není velký cíl uběhnout 2km bez zastávky, ale já která neběhá...Jsem prostě spokojená. S první věcí v tomto dnu. Možná i celém týdnu.
Jako bych doma nebyla doma. Asi jsem duch. Když potřebují někoho zaúkolovat, to mě hned najdou. Ale že bych jinak existovala, to ne. Jak tak přemýšlím, nejspíš ani neví, že jsem dnes byla na závodech. Ale sotva dojdu dom, ještě je ani nepozdravím, úkolů mám na hodiny. No vážně, je toto normální? Přijdemi, jako bych sem chodila jenom kvůli tomu, že tu mám postel. Kromě bráchy si tu nemám s kým popovídat, co komu říct. Jako bych tu byla sama. Ale já tu nechci být sama. Potřebuju někoho, s kým si můžu povídat, smát se, dívat na seriály....Nebýt sama.

Den druhý - Pejseeek

2. října 2012 v 20:59 | Mc. |  Project 365
Možná to není fotka, která charakterizuje celý den, ale on mi dnes zvedl náladu.
Snad zítra toho bude víc, abych měla co psát. Zatím to vypadá na velkou procházku okolníma dědinama...

Den první - texty

1. října 2012 v 19:16 | Mc. |  Project 365
Texty. Texty. Texty.
Psaní textů. vymýšlení textů, učení textů. Všude jenom texty!!
Chce to čaj, nohy v teple, Dextera alá knížku u sebe a pomerančovej čaj v nejoblíbenějším hrnku...
Nazdar!